Указ Президента Республики Беларусь от 30 декабря 2007 г. № 697 Аб узнагароджаннi медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi


УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ

30 снежня 2007 г. № 697

Аб узнагароджаннi медалём «За бездакорную службу» I, II, III ступенi

За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:



медалём «За бездакорную службу» I ступенi

Ашытку
Валерыя Парфёнавiча

прафесара кафедры крымiнальнага працэсу ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

Баброўскага
Васiлiя Мiкалаевiча

начальнiка групы арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага аддзела 1-га ўпраўлення Дэпартамента транспартнага забеспячэння Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Грыбкова
Юрыя Аляксандравiча

начальнiка кафедры механiкi ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Данiленку
Сяргея Станiслававiча

галоўнага спецыялiста ўпраўлення па барацьбе з карупцыяй у дзяржаўных органах Генеральнай пракуратуры, палкоўнiка мiлiцыi

Дзем’яновiча
Юрыя Мiкалаевiча

намеснiка начальнiка кафедры сiстэм аўтаматычнага кiравання ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Зiмiна
Аляксандра Барысавiча

першага намеснiка камандзiра 206-й штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка

Кавалева
Уладзiмiра Мiхайлавiча

начальнiка цыкла адмiнiстрацыйнай дзейнасцi ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Казлоўскага
Вiталiя Iосiфавiча

намеснiка начальнiка ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

Крывушына
Мiкалая Аляксандравiча

начальнiка аддзела прызыву на ваенную службу Брэсцкага абласнога ваеннага камiсарыята, палкоўнiка

Кудраўцава
Уладзiмiра Яўгенавiча

начальнiка штаба – намеснiка камандзiра 181-й баявой верталётнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка

Мамантава
Вiктара Iванавiча

начальнiка вучэбнай часцi ваеннага факультэта ў Беларускiм дзяржаўным унiверсiтэце, палкоўнiка

Маргелава
Уладзiмiра Андрэевiча

намеснiка начальнiка ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь» па выхаваўчай рабоце i кадраваму забеспячэнню, палкоўнiка мiлiцыi

Матука
Вiктара Альфрэдавiча

начальнiка аддзела iдэалагiчнай работы Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, палкоўнiка

Панасюка
Вячаслава Iванавiча

начальнiка ўпраўлення вайсковай супрацьпаветранай абароны Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка

Паплыку
Уладзiмiра Аляксандравiча

начальнiка арганiзацыйна-планавай групы галоўнага фiнансава-эканамiчнага ўпраўлення Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка

Пацукевiча
Вiктара Генадзьевiча

старшыню 3-й секцыi навукова-тэхнiчнага камiтэта Узброеных Сiл, палкоўнiка

Пашкевiча
Сяргея Мiкалаевiча

начальнiка навукова-даследчага аддзела – намеснiка начальнiка навукова-даследчага ўпраўлення дзяржаўнай установы «Навукова-даследчы iнстытут Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Рабаконя
Мiхаiла Васiльевiча

намеснiка начальнiка 1-га ўпраўлення галоўнага разведвальнага ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка

Расольку
Iгара Мiкалаевiча

начальнiка ўпраўлення па забеспячэнню аператыўна-службовай дзейнасцi папярэдняга расследавання Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Савацеева
Аляксандра Пятровiча

камандзiра 250-га асобнага батальёна аховы i абслугоўвання Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Санько
Сямёна Сямёнавiча

начальнiка ўстановы «Мiнскае гарадское ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка ўнутранай службы

Чарныш
Аксану Уладзiмiраўну

начальнiка ўпраўлення рэжымна-сакрэтнай дзейнасцi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

медалём «За бездакорную службу» II ступенi

Адода
Юрыя Мiкалаевiча

намеснiка начальнiка ўпраўлення арганiзацыйнай i прававой работы Дзяржаўнага ваенна-прамысловага камiтэта, палкоўнiка юстыцыi

Амельчанку
Андрэя Адамавiча

намеснiка начальнiка арганiзацыйна-планавага аддзела ўпраўлення ваенных зносiн транспартных войскаў, падпалкоўнiка

Антановiча
Уладзiмiра Мiкалаевiча

намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце цэнтра тылавога забеспячэння 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Бабака
Мiкалая Мiхайлавiча

старшага выкладчыка цыкла аператыўна-тактычнай падрыхтоўкi вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Бандарэнку
Сяргея Аляксеевiча

начальнiка 2-й групы галоўнага разведвальнага ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Бацэвiчуса
Вiталiя
Гедзiмiнасавiча-Альбертасавiча

начальнiка другога аператыўнага аддзела ўпраўлення Дэпартамента фiнансавых расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага кантролю Рэспублiкi Беларусь па Мiнскай вобласцi i г. Мiнску, падпалкоўнiка фiнансавай мiлiцыi

Белянiна
Iгара Мiкалаевiча

начальнiка вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Бохана
Андрыяна Вiктаравiча

начальнiка ўпраўлення Дэпартамента фiнансавых расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага кантролю Рэспублiкi Беларусь па Вiцебскай вобласцi, палкоўнiка фiнансавай мiлiцыi

Буйноўскага
Сяргея Аляксандравiча

начальнiка Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Васпякову
Вольгу Фёдараўну

начальнiка цыкла агульнаправавых дысцыплiн установы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Веркеенку
Iгара Аляксандравiча

намеснiка начальнiка аддзела iдэалагiчнай работы ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Весялова
Андрэя Юр’евiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 3 Першамайскага раёна Вiцебскага гарадскога аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Вiцебскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Гарбанёва
Андрэя Васiльевiча

аператыўнага дзяжурнага 1074-га каманднага пункта Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Гарохава
Андрэя Мiхайлавiча

начальнiка 2-й групы ўпраўлення iнжынерных войскаў Генеральнага штаба Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Гегеню
Iгара Аляксеевiча

аператыўнага дзяжурнага цэнтра аператыўнага кiравання пры ўстанове «Мiнскае гарадское ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка ўнутранай службы

Грычанiнава
Алега Уладзiмiравiча

начальнiка аўтамабiльнай службы ўпраўлення ўзбраення Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Данiловiча
Генадзiя Васiльевiча

намеснiка начальнiка ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

Дземчанку
Юрыя Мiкалаевiча

ваеннага камiсара Барысаўскага раённага ваеннага камiсарыята Мiнскай вобласцi, палкоўнiка

Дзянiсава
Андрэя Мiкалаевiча

намеснiка начальнiка вучэбнай часцi ваеннага факультэта ў Беларускiм дзяржаўным унiверсiтэце, падпалкоўнiка

Дзеркача
Андрэя Пятровiча

старшага iнспектара па асобых даручэннях аддзела кадраў упраўлення Дэпартамента фiнансавых расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага кантролю Рэспублiкi Беларусь па Мiнскай вобласцi i г. Мiнску, падпалкоўнiка фiнансавай мiлiцыi

Дысу
Аляксандра Вiктаравiча

камандзiра 71-га асобнага пуцявога чыгуначнага батальёна 307-й асобнай чыгуначнай брыгады транспартных войскаў, падпалкоўнiка

Ефiмчыка
Уладзiмiра Вiктаравiча

намеснiка камандзiра 51-й гвардзейскай змешанай артылерыйскай групы Узброеных Сiл, палкоўнiка

Жарыкава
Юрыя Генадзьевiча

старшага выкладчыка кафедры «Ваенна-iнжынерная падрыхтоўка» ваенна-тэхнiчнага факультэта ў Беларускiм нацыянальным тэхнiчным унiверсiтэце, падпалкоўнiка

Завацкага
Аляксандра Паўлавiча

дзяжурнага памочнiка начальнiка турмы № 8 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па г. Мiнску i Мiнскай вобласцi, маёра ўнутранай службы

Захарава
Iгара Якаўлевiча

начальнiка цыкла – прафесара кафедры тактыкi i ўзбраення супрацьпаветранай абароны Сухапутных войскаў факультэта супрацьпаветранай абароны ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка

Iгнатчыка
Iгара Уладзiмiравiча

начальнiка 2-га аддзела 387-га цэнтра тэхнiчнага кантролю i забеспячэння аховы iнфармацыi Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Калiнiна
Генадзiя Аляксеевiча

старшага iнспектара – дзяжурнага аператыўна-дзяжурнай службы ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», маёра мiлiцыi

Караннога
Вячаслава Iванавiча

начальнiка 1393-й артылерыйскай базы боепрыпасаў Узброеных Сiл, палкоўнiка

Карпава
Артура Генадзьевiча

начальнiка ўпраўлення ўласнай бяспекi па г. Мiнску галоўнага ўпраўлення ўласнай бяспекi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Касцюкевiча
Сяргея Аляксеевiча

начальнiка 1100-й цэнтральнай базы захоўвання тэхнiкi службы гаручага Узброеных Сiл, палкоўнiка

Клiмаву
Яўгенiю Iванаўну

начальнiка навукова-педагагiчнага факультэта ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

Краўца
Вiктара Мiхайлавiча

намеснiка начальнiка аддзела кадраў па iдэалагiчнай рабоце вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Кузняцова
Сяргея Сямёнавiча

начальнiка кафедры «Бранятанкавае ўзбраенне i тэхнiка» ваенна-тэхнiчнага факультэта ў Беларускiм нацыянальным тэхнiчным унiверсiтэце, палкоўнiка

Купрыка
Сяргея Мiхайлавiча

намеснiка начальнiка галоўнага арганiзацыйна-мабiлiзацыйнага ўпраўлення Генеральнага штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка

Курылу
Сяргея Iванавiча

начальнiка аператыўнага аддзялення – намеснiка начальнiка штаба 120-й зенiтнай ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Куўшынчыкава-Няворскага
Дзмiтрыя Анатольевiча

начальнiка тэхнiчнай разведкi 3-га ўпраўлення Дэпартамента транспартнага забеспячэння Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Лабанкова
Юрыя Вiктаравiча

старшага афiцэра 3-га аддзела ўпраўлення ракетна-артылерыйскага ўзбраення Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Лашча
Васiлiя Васiльевiча

намеснiка ваеннага камiсара па iдэалагiчнай рабоце – начальнiка аддзела iдэалагiчнай работы i сацыяльнай абароны Брэсцкага абласнога ваеннага камiсарыята, палкоўнiка

Лячканава
Сяргея Яўгеньевiча

начальнiка шостага ўпраўлення Дзяржаўнага экспертна-крымiналiстычнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Марцiнкевiча
Анатолiя Мiкалаевiча

начальнiка лячэбна-працоўнага прафiлакторыя № 5 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Гродзенскай вобласцi, палкоўнiка ўнутранай службы

Масюковiча
Сяргея Анатольевiча

начальнiка цыкла аператыўна-вышуковай дзейнасцi ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Мацвiенку
Вiктара Уладзiмiравiча

старшага афiцэра аддзела сувязi i радыётэхнiчнага забеспячэння штаба Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Мацяжа
Юрыя Аляксеевiча

старшага афiцэра 1-га аддзела аўтамабiльнага ўпраўлення Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Млечку
Iвана Станiслававiча

галоўнага спецыялiста ўпраўлення па барацьбе з карупцыяй у дзяржаўных органах Генеральнай пракуратуры, падпалкоўнiка мiлiцыi

Млявага
Радамiра Вiктаравiча

начальнiка навукова-даследчага цэнтра дзяржаўнай установы «Навукова-даследчы iнстытут Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка

Мурашку
Мiкалая Васiльевiча

старшага iнспектара па асобых даручэннях упраўлення аховы правапарадку галоўнага ўпраўлення мiлiцыi грамадскай бяспекi i спецыяльнай мiлiцыi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Мурычына
Аляксандра Юр’евiча

начальнiка групы кiраўнiцтва палётамi – кiраўнiка палётамi 61-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Палешчука
Iгара Леанiдавiча

камандзiра 927-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка

Палтаўцава
Сяргея Мiхайлавiча

старшага выкладчыка – метадыста аддзялення планавання вучэбнага працэсу вучэбнага аддзела ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Пашука
Уладзiмiра Iванавiча

намеснiка начальнiка штаба – начальнiка аператыўнага аддзялення 28-й асобнай чыгуначнай брыгады транспартных войскаў, падпалкоўнiка

Пiсарава
Алега Львовiча

начальнiка аператыўнага аддзялення – намеснiка начальнiка штаба 5-й асобнай брыгады спецыяльнага прызначэння Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Пiшчулава
Паўла Якаўлевiча

начальнiка юрыдычнай службы 103-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка юстыцыi

Прасянога
Юрыя Дзмiтрыевiча

начальнiка 1371-й цэнтральнай iнжынернай базы Узброеных Сiл, палкоўнiка

Пружэчнiкава
Андрэя Альбертавiча

намеснiка начальнiка штаба па баявому кiраванню – начальнiка каманднага пункта 927-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Сафоненку
Аляксандра Фёдаравiча

галоўнага спецыялiста ўпраўлення матэрыяльна-тэхнiчнага забеспячэння Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Сiняка
Уладзiмiра Васiльевiча

iнструктара па фiзiчнай падрыхтоўцы асобнага батальёна мiлiцыi Мiнскага гарадскога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка мiлiцыi

Сiнякова
Уладзiмiра Аляксандравiча

начальнiка аддзялення першапачатковай падрыхтоўкi, перападрыхтоўкi i павышэння квалiфiкацыi ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Сiтарчука
Аляксандра Аляксандравiча

памочнiка камандуючага войскамi па кадрах – начальнiка аддзела кадраў Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, палкоўнiка

Судзiлоўскага
Уладзiмiра Дзмiтрыевiча

намеснiка камандзiра – начальнiка вучэбнага цэнтра часцей Мiнскага гарнiзона вайсковай часцi 5448 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка

Сяргеева
Анатолiя Iванавiча

намеснiка начальнiка ўпраўлення кадраў Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка ўнутранай службы

Успенскага
Валерыя Эдуардавiча

выкладчыка цыкла адмiнiстрацыйнай дзейнасцi ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Фёдарава
Iгара Паўлавiча

начальнiка аддзялення арганiзацыйнага i камплектавання – намеснiка начальнiка штаба 103-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Чартка
Мiхаiла Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка ўпраўлення – начальнiка трэцяга аддзела ўпраўлення «А» Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Чурляева
Iгара Аляксандравiча

начальнiка 1405-й артылерыйскай базы боепрыпасаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Шалейку
Вiктара Сцяпанавiча

начальнiка цыкла – прафесара кафедры сувязi факультэта сувязi i аўтаматызаваных сiстэм кiравання ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Шаркова
Алега Анатольевiча

начальнiка галоўнага ўпраўлення ўласнай бяспекi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Шышацкага
Алега Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка вузла па аператыўнай рабоце – начальнiка каманднага пункта 1-га рэгiянальнага вузла радыёэлектроннай разведкi 153-й асобнай радыётэхнiчнай брыгады Узброеных Сiл, маёра

Юбко
Юрыя Мiхайлавiча

начальнiка кафедры расследавання злачынстваў следча-экспертнага факультэта ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

Юркова
Юрыя Леанiдавiча

першага намеснiка начальнiка ўпраўлення кадраў Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Яловiка
Васiлiя Сцяпанавiча

начальнiка кафедры тактыка-спецыяльнай падрыхтоўкi ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

медалём «За бездакорную службу» III ступенi

Абрамава
Юрыя Вiктаравiча

начальнiка штаба – першага намеснiка начальнiка 174-га вучэбнага палiгона Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Агеева
Генадзя Аляксеевiча

начальнiка лiцэнзiйна-кантрольнага аддзялення Магiлёўскага абласнога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Азарэнку
Аляксандра Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка аддзела планавання ўпраўлення ваенных зносiн транспартных войскаў, падпалкоўнiка

Акiмава
Дзмiтрыя Iгаравiча

старшага iнспектара арганiзацыйна-прававога аддзялення Савецкага (г. Гомеля) аддзела Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Алампiева
Аляксандра Дзмiтрыевiча

начальнiка варты 7-й стралковай роты вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, прапаршчыка

Аляхновiча
Вiктора Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка штаба – начальнiка аддзела аператыўна-арганiзацыйнага забеспячэння штаба Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Андрэйчука
Вячаслава Мiхайлавiча

намеснiка начальнiка Мiнскага гарадскога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў – начальнiка аддзела кадраў, палкоўнiка мiлiцыi

Анiкiна
Вiктара Пятровiча

намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце батальёна сувязi i прывязкi 86-й брыгады сувязi Узброеных Сiл, маёра

Анiшчанку
Аляксандра Мiкалаевiча

начальнiка цыкла аператыўна-тактычнай падрыхтоўкi вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Астапава
Юрыя Мiхайлавiча

вадзiцеля пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 3 Брэсцкага гарадскога аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Брэсцкае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», прапаршчыка ўнутранай службы

Астрэйку
Андрэя Генадзьевiча

начальнiка групы аддзела захоўвання 288-й базы рэзерву аўтамабiляў Узброеных Сiл, маёра

Ахцямава
Эмiля Азатавiча

намеснiка начальнiка аператыўнага аддзялення – начальнiка службы планавання i падрыхтоўкi органаў упраўлення вайсковай часцi 3214 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Бабiча
Вiктара Мiкалаевiча

намеснiка камандзiра батальёна аховы 361-й базы аховы i абслугоўвання Узброеных Сiл, капiтана

Баброўскага
Мiхаiла Мiкалаевiча

начальнiка аддзялення баявой падрыхтоўкi 15-й зенiтнай ракетнай брыгады Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Бабцова
Уладзiмiра Мiхайлавiча

намеснiка начальнiка 2-га аддзела 1-га ўпраўлення дзяржаўнай установы «Галоўнае ўпраўленне будаўнiцтва i эксплуатацыi Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка

Багдановiча
Васiлiя Iванавiча

старшага iнспектара Вiцебскага аддзялення ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў па ахове дыпламатычных прадстаўнiцтваў i консульскiх устаноў замежных дзяржаў, капiтана мiлiцыi

Багiнскага
Сяргея Аляксандравiча

старшага майстра сувязi аддзела сувязi i апавяшчэння дзяржаўнай установы «Рэспублiканскi цэнтр кiравання i рэагавання на надзвычайныя сiтуацыi Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», прапаршчыка ўнутранай службы

Балацькага
Валерыя Леўкавiча

начальнiка аддзела цэнтра аўтаматызацыi i кiравання тэрытарыяльным забеспячэннем гаручым i тэхнiчнымi сродкамi Узброеных Сiл, маёра

Бародзiча
Сяргея Васiльевiча

намеснiка начальнiка кафедры аператыўна-вышуковай дзейнасцi ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

Барушку
Аляксея Мiкалаевiча

старшага оперупаўнаважанага па асаблiва важных справах першага аддзела чацвёртага ўпраўлення галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Барысевiча
Вячаслава Канстанцiнавiча

намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце i кадраваму забеспячэнню Слуцкага раённага аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Мiнскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка ўнутранай службы

Барысенку
Вячаслава Рыгоравiча

намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце i кадраваму забеспячэнню Калiнкавiцкага раённага аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Гомельскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», маёра ўнутранай службы

Бачурную
Ганну Мiхайлаўну

старшага памочнiка начальнiка штаба па кадрах i страявой часцi 320-й школы падрыхтоўкi спецыялiстаў мотастралковых, разведвальных падраздзяленняў iнжынерных войскаў i войскаў радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай аховы 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, старшага лейтэнанта

Башарымава
Iгара Анатольевiча

намеснiка камандзiра па тылу – начальнiка тылу вайсковай часцi 5523 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Башкалава
Мiкалая Юр’евiча

начальнiка спецыяльнага аддзела папраўчай калонii № 12 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Вiцебскай вобласцi, маёра ўнутранай службы

Белюся
Уладзiмiра Уладзiмiравiча

начальнiка аддзялення прызыву на ваенную службу Магiлёўскага аб’яднанага гарадскога ваеннага камiсарыята Магiлёўскай вобласцi, падпалкоўнiка

Бiлiна
Юрыя Мiкалаевiча

начальнiка службы падрыхтоўкi мiлiцэйскiх часцей аддзела баявой падрыхтоўкi вайсковай часцi 3403 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Блiнова
Дзянiса Юр’евiча

начальнiка штаба – першага намеснiка камандзiра 110-га асобнага палка матэрыяльнага забеспячэння Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Богдана
Мiкалая Леанiдавiча

намеснiка начальнiка вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў па страявой падрыхтоўцы, палкоўнiка мiлiцыi

Богуша
Яўгенiя Аляксандравiча

начальнiка штаба – першага намеснiка камандзiра 80-га асобнага батальёна радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай аховы Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Брэчку
Андрэя Мiхайлавiча

камандзiра батальёна вайсковай часцi 07147 Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Будзько
Пятра Пятровiча

начальнiка змены 1-га аддзялення 570-га цэнтра арганiзацыi паветранага руху Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Бурко
Станiслава Фёдаравiча

начальнiка Бялынiцкага раённага аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Магiлёўскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка ўнутранай службы

Бухвостава
Сяргея Яўгеньевiча

намеснiка начальнiка курса аддзялення першапачатковай падрыхтоўкi, перападрыхтоўкi i павышэння квалiфiкацыi вучэбна-страявых падраздзяленняў вучэбнага цэнтра Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага лейтэнанта мiлiцыi

Быкава
Аляксандра Уладзiмiравiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 4 Наваполацкага гарадскога аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Вiцебскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Валавiкова
Юрыя Мiкалаевiча

вадзiцеля – супрацоўнiка аддзела выканання пакаранняў, звязаных з пазбаўленнем волi, упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Гомельскай вобласцi, прапаршчыка ўнутранай службы

Валовiча
Iвана Уладзiмiравiча

начальнiка пажарнага аварыйна-выратавальнага паста № 15 Слуцкага раённага аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Мiнскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Валошына
Вячаслава Васiльевiча

намеснiка камандзiра па тылу – начальнiка тылу 231-й змешанай артылерыйскай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Ванковiча
Вiктара Анатольевiча

старшага кантралёра 11-й стралковай роты 5-га асобнага стралковага батальёна вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, прапаршчыка

Вараб’ёва
Валерыя Валянцiнавiча

намеснiка начальнiка Савецкага (г. Гомеля) аддзела Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў – кiраўнiка групы кадраў, маёра мiлiцыi

Варанога
Аляксандра Васiльевiча

начальнiка аддзялення баявой падрыхтоўкi вайсковай часцi 3214 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Васiльева
Пятра Вiтальевiча

начальнiка службы выхаваўчай работы вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Вашчылу
Аляксея Васiльевiча

камандзiра ўзвода 4-й стралковай роты 2-га асобнага стралковага батальёна вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, прапаршчыка

Вiдарацкага
Пятра Станiслававiча

старшага оперупаўнаважанага наглядна-вышуковага аддзялення ўпраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Гродзенскай вобласцi, капiтана мiлiцыi

Вiткоўскага
Аляксандра Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка штаба па мабiлiзацыйнай рабоце 377-га гвардзейскага зенiтнага ракетнага палка Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Вiшнеўскага
Аляксандра Аляксеевiча

дацэнта кафедры эканомiка-прававых дысцыплiн установы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», маёра мiлiцыi

Высоцкага
Вiталiя Васiльевiча

намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце 307-й гвардзейскай школы падрыхтоўкi спецыялiстаў мотастралковых падраздзяленняў 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Гайдукевiча
Пятра Анатольевiча

старшага афiцэра 3-га аддзела ўпраўлення маральна-псiхалагiчнага забеспячэння галоўнага ўпраўлення iдэалагiчнай работы Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Галавач
Iрыну Генрыхаўну

начальнiка сакрэтнага аддзялення восьмага аддзела Гродзенскага абласнога ваеннага камiсарыята, старшага прапаршчыка

Галаўчука
Аляксандра Мiхайлавiча

намеснiка камандзiра роты спецыяльнага батальёна мiлiцыi ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў па ахове дыпламатычных прадстаўнiцтваў i консульскiх устаноў замежных дзяржаў, капiтана мiлiцыi

Гальцова
Вячаслава Станiслававiча

дацэнта кафедры эканомiка-прававых дысцыплiн установы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», маёра мiлiцыi

Гарбачову
Наталлю Яўгенаўну

начальнiка групы эксплуатацыi сродкаў вылiчальнай тэхнiкi цэнтра iнфармацыйных тэхналогiй вайсковай часцi 5448 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Гарбачэўскага
Анатолiя Пятровiча

начальнiка тэхнiчнага разлiку падрыхтоўкi i рэгламенту батальёна тэхнiчнага забеспячэння 116-й гвардзейскай бамбардзiровачна-разведвальнай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана

Гаршчарука
Iгара Вiктаравiча

старшага iнжынера па тэхнiчных сродках нагляду i аховы рэжымнага аддзела следчага iзалятара № 7 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Брэсцкай вобласцi, маёра ўнутранай службы

Гарэлага
Максiма Паўлавiча

намеснiка начальнiка штаба – камандзiра групы баявога забеспячэння спецыяльнага атрада хуткага рэагавання вайсковай часцi 3214 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Гаўрыловiча
Паўла Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка папраўчай калонii № 8 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Вiцебскай вобласцi, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Гацко
Васiлiя Мiхайлавiча

намеснiка ваеннага каменданта Бабруйскай ваеннай камендатуры Узброеных Сiл, маёра

Герасiмава
Вiктара Аляксандравiча

дзяжурнага – памочнiка ваеннага каменданта Мiнскай ваеннай камендатуры Узброеных Сiл, маёра

Герасiмовiча
Iгара Мiхайлавiча

намеснiка начальнiка вучэбнага цэнтра Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў – начальнiка аддзела тылавога забеспячэння, падпалкоўнiка мiлiцыi

Герасiмюка
Аляксандра Федаравiча

начальнiка аддзялення мабiлiзацыйнай падрыхтоўкi вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Гiлеўскага
Леанiда Леанiдавiча

камандзiра батарэi зенiтна-ракетнага комплексу дывiзiёна ўзбраення войскаў супрацьпаветранай абароны цэнтра забеспячэння вучэбнага працэсу ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», маёра

Гiлецiча
Аляксандра Ануфрыевiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 2 Брэсцкага гарадскога аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Брэсцкае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», прапаршчыка ўнутранай службы

Гiнько
Вiктара Гардзеевiча

галоўнага трэнера 2-га аддзела дзяржаўнай установы «Спартыўны камiтэт Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», маёра

Гладзейчука
Уладзiмiра Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка кафедры радыётэхнiкi ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Гладкага
Алега Iванавiча

начальнiка 3609-га артылерыйскага склада боепрыпасаў Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Горына
Сцяпана Генадзьевiча

начальнiка ваенна-аркестравай службы ўнутраных войскаў – галоўнага ваеннага дырыжора вайсковай часцi 5448 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Гоя
Вiктара Часлававiча

начальнiка рэжымнага аддзела турмы № 1 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Гродзенскай вобласцi, маёра ўнутранай службы

Грудзiну
Iгара Анатольевiча

начальнiка курса страявой часцi ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Губiча
Мiхаiла Валер’евiча

старшага iнспектара рэжымнага аддзела ўпраўлення рэжымна-сакрэтнай дзейнасцi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, капiтана мiлiцыi

Гур’яна
Сяргея Аляксандравiча

начальнiка групы аддзела штаба Нацыянальнага агенцтва па кантролю i iнспекцыях – дэпартамента Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Гур’янава
Пятра Аляксандравiча

старшага оперупаўнаважанага па асаблiва важных справах упраўлення аператыўна-вышуковай дзейнасцi галоўнага ўпраўлення ўласнай бяспекi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Гурэцкага
Юрыя Леанiдавiча

старшага выкладчыка цыкла прафесiйна-прыкладной падрыхтоўкi вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Гуцава
Сяргея Мiхайлавiча

памочнiка ваеннага камiсара па кадрах – начальнiка аддзялення кадраў i страявога Вiцебскага абласнога ваеннага камiсарыята, падпалкоўнiка

Давыдзiка
Аляксандра Анатольевiча

намеснiка начальнiка штаба – начальнiка аператыўнага аддзялення 116-й гвардзейскай бамбардзiровачна-разведвальнай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Дайнеку
Мiхаiла Мiхайлавiча

начальнiка аддзела нарматыўна-тэхнiчнай работы i папярэджвання надзвычайных сiтуацый установы «Гомельскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», маёра ўнутранай службы

Данiлковiча
Iгара Iосiфавiча

старшага выкладчыка кафедры тактычнай i агульнаваеннай падрыхтоўкi ваеннага факультэта ва ўстанове адукацыi «Беларускi дзяржаўны унiверсiтэт iнфарматыкi i радыёэлектронiкi», падпалкоўнiка

Данiльчыка
Алега Валянцiнавiча

начальнiка фiзiчнай падрыхтоўкi i спорту вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Дарашэнку
Аляксандра Аляксандравiча

камандзiра ўзвода вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка

Дарашэнку
Сяргея Мiкалаевiча

камандзiра каменданцкай роты 197-га асобнага батальёна аховы i абслугоўвання 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Дзятлава
Генадзiя Васiльевiча

памочнiка начальнiка па тэхнiцы i ўзбраенню ўстановы адукацыi «Гомельскi iнжынерны iнстытут» Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Драмача
Уладзiмiра Яўгеньевiча

начальнiка курса страявой часцi ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Дробыша
Вiктара Барысавiча

начальнiка юрыдычнай службы Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка юстыцыi

Дубовiка
Андрэя Вiтольдавiча

намеснiка камандзiра па тылу – начальнiка тылу 276-га асобнага батальёна аховы i абслугоўвання Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Елiсеенку
Дзмiтрыя Уладзiмiравiча

начальнiка юрыдычнай службы 115-й зенiтнай ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра юстыцыi

Емельянава
Андрэя Анатольевiча

начальнiка iнжынерна-пiратэхнiчнай службы вайсковай часцi 5523 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Емяльянава
Iгара Iванавiча

начальнiка пункта апаратнага аддзялення 354-й радыёнавiгацыйнай часцi Узброеных Сiл, маёра

Ермалаева
Юрыя Уладзiмiравiча

старшага механiка тэхнiка-эксплуатацыйнай часцi аэрамабiльнага атрада дзяржаўнай авiяцыйнай аварыйна-выратавальнай установы «АВIЯЦЫЯ» Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Жалабковiча
Мiкалая Мiкалаевiча

начальнiка аддзялення 5-га аддзела 581-га галоўнага цэнтра аналiзу i прагнозу Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Жванскага
Валерыя Анатольевiча

начальнiка курса страявой часцi ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Жгулёва
Алега Iванавiча

начальнiка кiналагiчнай службы вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Ждановiча
Сяргея Мiхайлавiча

начальнiка iнспекцыi па асабоваму складу Магiлёўскага абласнога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага лейтэнанта мiлiцыi

Жмакiна
Паўла Уладзiмiравiча

старшага афiцэра галоўнага ўпраўлення планавання i каардынацыi тылавога забеспячэння Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Жудро
Сяргея Канстанцiнавiча

намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце 181-й баявой верталётнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Загорскага
Алега Пятровiча

ваеннага камiсара Вiлейскага раённага ваеннага камiсарыята Мiнскай вобласцi, падпалкоўнiка

Загорскага
Сяргея Аляксандравiча

старшага афiцэра галоўнага ўпраўлення планавання i каардынацыi тылавога забеспячэння Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Зайцава
Яўгенiя Станiслававiча

начальнiка штаба – першага намеснiка камандзiра 111-й гвардзейскай артылерыйскай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Зайчанку
Аляксандра Iванавiча

намеснiка камандзiра па баявой падрыхтоўцы вайсковай часцi 5525 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка

Здановiча
Андрэя Мiкалаевiча

начальнiка iнжынерна-пiратэхнiчнай службы вайсковай часцi 5522 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Зiнькевiча
Сяргея Вiктаравiча

старшага iнжынера вучэбнай авiяцыйна-тэхнiчнай базы ваеннай кафедры ўстановы адукацыi «Мiнскi дзяржаўны вышэйшы авiяцыйны каледж», маёра

Iванова
Андрэя Вiктаравiча

намеснiка начальнiка аддзела Магiлёўскага абласнога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Iванова
Канстанцiна Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка вузла сувязi – начальнiка аддзялення бяспекi сувязi 62-га цэнтральнага вузла сувязi Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Iванова
Уладзiслава Анатольевiча

начальнiка службы сацыякультурнай дзейнасцi ўпраўлення iдэалагiчнай работы галоўнага ўпраўлення камандуючага ўнутранымi войскамi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Iгнаценку
Сяргея Iгаравiча

намеснiка камандзiра па iнжынерна-авiяцыйнай службе – начальнiка iнжынерна-авiяцыйнай службы авiяцыйнай эскадрыллi 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Iсаенку
Васiлiя Мiкалаевiча

камандзiра 9-й асобнай стралковай роты вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Кабрынца
Сяргея Дзмiтрыевiча

начальнiка цыкла спецыяльнай падрыхтоўкi вучэбнага аддзялення 59-й школы падрыхтоўкi спецыялiстаў па эксплуатацыi аўтамабiльнай тэхнiкi i рамонтных падраздзяленняў 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Кавалёва
Вадзiма Iгаравiча

начальнiка аддзела даследавання наркатычных сродкаў i прадуктаў харчавання дзевятага ўпраўлення Дзяржаўнага экспертна-крымiналiстычнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Казакова
Юрыя Сямёнавiча

старшага iнспектара 2-га iнспектарскага аддзела галоўнай ваеннай iнспекцыi Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Казачэнку
Вiктара Iванавiча

намеснiка начальнiка тылу – начальнiка рэчавай службы вайсковай часцi 3403 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Казлова
Алега Уладзiмiравiча

старшага iнспектара-рэвiзора 1-га кантрольна-рэвiзiйнага аддзела галоўнай ваеннай iнспекцыi Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Каласоўскага
Андрэя Мiкалаевiча

начальнiка разведкi – намеснiка начальнiка штаба па разведцы Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, палкоўнiка

Калянковiча
Мiкалая Рыгоравiча

старшыну вучэбнай пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi дзяржаўнай установы адукацыi «Камандна-iнжынерны iнстытут» Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, прапаршчыка ўнутранай службы

Кананенку
Аляксея Станiслававiча

начальнiка аддзялення iнжынерна-тэхнiчнага забеспячэння вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Капачэню
Вiктара Генадзьевiча

начальнiка цыкла прафесiйна-прыкладной падрыхтоўкi вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Караля
Анатолiя Васiльевiча

начальнiка юрыдычнай службы вайсковай часцi 5522 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра юстыцыi

Каржа
Сяргея Леанiдавiча

старшага афiцэра 7-га аддзела галоўнага iнфармацыйна-вылiчальнага цэнтра Узброеных Сiл, маёра

Каркоцкага
Аляксандра Мiкалаевiча

намеснiка начальнiка часцi – галоўнага iнжынера 354-й радыёнавiгацыйнай часцi Узброеных Сiл, маёра

Кароткага
Iгара Анатольевiча

начальнiка мабiлiзацыйнага аддзялення штаба 65-й аўтамабiльнай брыгады транспартных войскаў, маёра

Кароцю
Валерыя Пятровiча

начальнiка артылерыi 37-й гвардзейскай базы захоўвання ўзбраення i тэхнiкi Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

Карповiча
Дзмiтрыя Iванавiча

камандзiра 1-га батальёна спецыяльнага прызначэння вайсковай часцi 3214 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Касцюковiча
Уладзiмiра Яўгеньевiча

начальнiка цыкла прафесiйна-прыкладной падрыхтоўкi ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Касцюковiча
Эдуарда Пятровiча

дацэнта кафедры аператыўна-вышуковай дзейнасцi ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Кашына
Дзмiтрыя Яўгеньевiча

намеснiка начальнiка штаба 15-й зенiтнай ракетнай брыгады Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Кашырава
Мiкалая Мiкалаевiча

iнструктара па спецыяльнай разведцы групы баявога забеспячэння спецыяльнага атрада хуткага рэагавання вайсковай часцi 3214 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Клiмава
Iгара Грыгор’евiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 1 Магiлёўскага гарадскога аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Магiлёўскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Клiмашэўскага
Алега Iосiфавiча

начальнiка службы канваiравання вайсковай часцi 5526 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Клiмовiча
Сяргея Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка штаба па рэжыму сакрэтнасцi – начальнiка восьмага аддзялення штаба вайсковай часцi 51886 Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Кляшнiна
Максiма Валер’евiча

камандзiра 1-га асобнага стралковага батальёна вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Козыра
Iгара Уладзiмiравiча

iнспектара аддзялення iдэалагiчнай работы i падрыхтоўкi кадраў аддзела кадраў Гомельскага абласнога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Конюхава
Андрэя Iванавiча

начальнiка 111-га ваеннага прадстаўнiцтва Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Кракавяка
Валерыя Барысавiча

старшага памочнiка начальнiка штаба па кадрах i страявой часцi 74-га асобнага палка сувязi Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Крата
Сяргея Леанiдавiча

намеснiка камандзiра батальёна 228-га асобнага палка радыёэлектроннай барацьбы Узброеных Сiл, маёра

Крукоўскага
Вiталiя Анатольевiча

старшага iнжынера-пiратэхнiка групы размiнiравання i баявога забеспячэння спецмерапрыемстваў спецыяльнага падраздзялення па барацьбе з тэрарызмам «Алмаз» Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Крупнiка
Алега Валянцiнавiча

камандзiра 1199-га змешанага артылерыйскага палка Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, палкоўнiка

Крывулю
Сяргея Канстанцiнавiча

старшага iнструктара-музыканта дзяржаўнай установы «Узорна-паказальны аркестр Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка

Крыцкова
Iгара Генадзевiча

старшага выкладчыка кафедры «Ваенна-iнжынерная падрыхтоўка» ваенна-тэхнiчнага факультэта ў Беларускiм нацыянальным тэхнiчным унiверсiтэце, падпалкоўнiка

Кузьменку
Генадзiя Рыгоравiча

начальнiка папраўчай установы адкрытага тыпу № 21 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Гомельскай вобласцi, падпалкоўнiка мiлiцыi

Кузьмiцкага
Аляксандра Вiктаравiча

старшага навуковага супрацоўнiка навукова-даследчай лабараторыi факультэта ўнутраных войскаў установы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Купчынскага
Уладзiмiра Баляслававiча

старшага лётчыка-выпрабавальнiка станцыi лётных выпрабаванняў рэспублiканскага унiтарнага вытворчага прадпрыемства «558 Авiяцыйны рамонтны завод» Дзяржаўнага ваенна-прамысловага камiтэта, падпалкоўнiка

Курыленка
Ларысу Генадзьеўну

начальнiка сталовай гаспадарчага ўзвода роты матэрыяльнага забеспячэння 228-га асобнага палка радыёэлектроннай барацьбы Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Куцанкова
Iгара Iванавiча

намеснiка начальнiка кафедры крымiнальнага права i крымiналогii ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка мiлiцыi

Куцапалава
Вiталiя Вiктаравiча

намеснiка начальнiка другога аддзела галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Кушнярэвiча
Анатолiя Аляксандравiча

малодшага iнспектара аховы – вадзiцеля спецыяльнага батальёна мiлiцыi ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў па ахове дыпламатычных прадстаўнiцтваў i консульскiх устаноў замежных дзяржаў, прапаршчыка мiлiцыi

Лапiцкага
Юрыя Мiхайлавiча

старшага iнжынера-iнспектара ўпраўлення aрганiзацыйнага забеспячэння дзяржаўнай сiстэмы папярэджвання i лiквiдацыi надзвычайных сiтуацый i грамадзянскай абароны Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, капiтана ўнутранай службы

Лаўрыка
Руслана Iванавiча

намеснiка начальнiка чацвёртага ўпраўлення – начальнiка першага аддзела галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Лаўрыянца
Яўгенiя Яўгеньевiча

начальнiка аддзела мытнага афармлення i кантролю № 6 Браслаўскага мытнага паста Полацкай мытнi

Лахая
Сяргея Iванавiча

начальнiка аддзела службы войскаў Галоўнага штаба Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Лебедзева
Сяргея Эдуардавiча

старшага кантралёра 2-й асобнай стралковай роты вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, прапаршчыка

Лекуновiча
Руслана Уладзiмiравiча

начальнiка рэжымна-сакрэтнай часцi вайсковай часцi 5526 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка

Лемешава
Аляксандра Уладзiмiравiча

начальнiка аддзела тэрытарыяльнай абароны Гомельскага абласнога ваеннага камiсарыята, палкоўнiка

Лесiна
Сяргея Пятровiча

начальнiка аддзялення перападрыхтоўкi i павышэння квалiфiкацыi вучэбна-страявога падраздзялення вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, маёра мiлiцыi

Леснiкоўскага
Андрэя Алегавiча

камандзiра ўзвода спецыяльнага батальёна мiлiцыi ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў па ахове дыпламатычных прадстаўнiцтваў i консульскiх устаноў замежных дзяржаў, капiтана мiлiцыi

Лiпеня
Сяргея Васiльевiча

начальнiка кафедры тэорыi i гiсторыi дзяржавы i права ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Лiтвiновiча
Вальдэмара Часлававiча

механiка iнжынерна-авiяцыйнай часцi аэрамабiльнага атрада дзяржаўнай авiяцыйнай аварыйна-выратавальнай установы «АВIЯЦЫЯ» Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Лiтвiновiча
Уладзiмiра Iванавiча

старшага iнспектара аддзялення па выхаваўчай рабоце i кадраваму забеспячэнню следчага iзалятара № 6 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Брэсцкай вобласцi, маёра ўнутранай службы

Лiтвiнскага
Аляксандра Георгiевiча

намеснiка начальнiка другога аддзела галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Лук’янава
Святаслава Пятровiча

начальнiка арганiзацыйна-прававога аддзялення Магiлёўскага абласнога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Луцкага
Генадзiя Васiльевiча

намеснiка камандзiра 19-й гвардзейскай базы захоўвання ўзбраення i тэхнiкi Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Лыпавага
Сяргея Барысавiча

камандзiра атрада спецыяльнага прызначэння 5-й асобнай брыгады спецыяльнага прызначэння Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Любчынскага
Вiктара Тадэвушавiча

начальнiка службы канваiравання вайсковай часцi 5522 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Люцко
Генадзiя Канстанцiнавiча

начальнiка склада ўзвода забеспячэння 2-га iнжынернага палка Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Лявiцкага
Мiкалая Канстанцiнавiча

старшага оперупаўнаважанага па асаблiва важных справах шостага ўпраўлення галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Макарава
Iгара Яношэвiча

камандзiра кадра асобнага зенiтнага ракетна-артылерыйскага дывiзiёна 50-й гвардзейскай базы захоўвання ўзбраення i тэхнiкi Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Макарэвiча
Сяргея Васiльевiча

старшага афiцэра 1-га аддзела аўтамабiльнага ўпраўлення Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Макрацова
Аляксандра Аляксеевiча

старшага выкладчыка кафедры сувязi ваеннага факультэта ва ўстанове адукацыi «Беларускi дзяржаўны унiверсiтэт iнфарматыкi i радыёэлектронiкi», падпалкоўнiка

Максiмука
Вячаслава Васiльевiча

першага намеснiка камандзiра – начальнiка штаба вайсковай часцi 5526 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Мальцава
Сяргея Мiкалаевiча

намеснiка начальнiка вучэбнага аддзела вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Масленнiкава
Уладзiмiра Вiктаравiча

камандзiра ўзвода 8-й стралковай роты вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка

Матвiенку
Аляксандра Пятровiча

камандзiра рамонтна-аднаўленчага батальёна 19-й гвардзейскай базы захоўвання ўзбраення i тэхнiкi Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Махорта
Алега Валер’евiча

намеснiка начальнiка штаба па мабiлiзацыйнай рабоце 56-й зенiтнай ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Меляшкова
Андрэя Пятровiча

начальнiка харчовай службы вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Мiкiценка
Iрыну Мiкалаеўну

фельчара – начальнiка аптэкi медыцынскага пункта 8-га асобнага дысцыплiнарнага батальёна Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Мiронава
Аляксандра Сяргеевiча

намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце 2904-й базы ракетна-артылерыйскага ўзбраення Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Мiронава
Васiля Васiльевiча

старшага тэхнiка 3-й стралковай роты
вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка

Мiрука
Андрэя Яўгеньевiча

начальнiка аддзела ўпраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Мiсюрова
Iгара Леанiдавiча

начальнiка фiнансава-гаспадарчага аддзела ўпраўлення Дэпартамента фiнансавых расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага кантролю Рэспублiкi Беларусь па Магiлёўскай вобласцi, маёра фiнансавай мiлiцыi

Мiхалькова
Аляксандра Леанiдавiча

старшага выкладчыка цыкла спецыяльных дысцыплiн вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, маёра мiлiцыi

Мосiна
Уладзiмiра Анатольевiча

намеснiка начальнiка першага аддзела галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Мушнiцкага
Уладзiмiра Уладзiмiравiча

дырэктара рэспублiканскага унiтарнага вытворчага прадпрыемства «Адзiнка» ўпраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па г. Мiнску i Мiнскай вобласцi, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Мялiка
Уладзiмiра Мiкалаевiча

дзяжурнага памочнiка начальнiка папраўчай калонii № 5 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Брэсцкай вобласцi, маёра ўнутранай службы

Навасёлаву
Зою Аляксандраўну

начальнiка медыцынскай службы 336-й рэактыўнай артылерыйскай брыгады Узброеных Сiл, маёра медыцынскай службы

Нарановiча
Сяргея Iванавiча

старшага кантралёра 1-й стралковай роты вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка

Некрашэвiча
Рыгора Мiхайлавiча

начальнiка майстэрнi аўтамабiльнай роты вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка

Нiкiцiна
Сяргея Мiхайлавiча

начальнiка 1-га курса факультэта ўнутраных войскаў установы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», капiтана

Нiкiцiна
Эдуарда Анатольевiча

начальнiка трэцяга аддзела ўпраўлення па барацьбе з эканамiчнымi злачынствамi галоўнага ўпраўлення крымiнальнай мiлiцыi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Озераву
Вольгу Мiкалаеўну

памочнiка начальнiка аддзела кадраў па арганiзацыйна-штатнай рабоце Гомельскага абласнога ўпраўлення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Падаляка
Iгара Мiкалаевiча

старшага памочнiка начальнiка змены групы 1-га аддзялення 570-га цэнтра арганiзацыi паветранага руху Узброеных Сiл, маёра

Падымаку
Аляксандра Пятровiча

камандзiра ўзвода спецыялiстаў 3-га асобнага стралковага батальёна вайсковай часцi 6713 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага прапаршчыка

Пакрамовiча
Андрэя Вiтальевiча

намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце 3-й гвардзейскай школы падрыхтоўкi спецыялiстаў танкавых i артылерыйскiх падраздзяленняў 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Палешчука
Аляксея Iванавiча

камандзiра звяна баявой групы спецыяльнага падраздзялення па барацьбе з тэрарызмам «Алмаз» Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшага лейтэнанта мiлiцыi

Палуду
Геннадзiя Мiхайлавiча

старшага кантралёра дзяжурнай службы турмы № 4 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Магiлёўскай вобласцi, старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Палякова
Вiктара Аляксандравiча

старшага оперупаўнаважанага па асаблiва важных справах пятага ўпраўлення галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Панасенку
Дзмiтрыя Вiктаравiча

начальнiка службы камплектавання вайсковай часцi 5523 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Панасюка
Вiктара Ананьевiча

старшага выкладчыка цыкла эксплуатацыi радыёэлектроннага абсталявання i авiяцыйнага ўзбраення ваеннай кафедры ўстановы адукацыi «Мiнскi дзяржаўны вышэйшы авiяцыйны каледж», падпалкоўнiка

Плiшкiна
Алега Уладзiмiравiча

начальнiка фiнансавай службы 103-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Прадзiльшчыкава
Уладзiмiра Леанiдавiча

начальнiка паста спецыяльнай сувязi восьмага аддзялення штаба 5-й асобнай брыгады спецыяльнага прызначэння Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Прушынскага
Вiталiя Валянцiнавiча

начальнiка аддзялення кадраў 153-й асобнай радыётэхнiчнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Прышчэпу
Уладзiмiра Паўлавiча

камандзiра вучэбнага ўзвода спецыяльнай сувязi 12-й школы падрыхтоўкi спецыялiстаў падраздзяленняў сувязi 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, старшага пра-паршчыка

Пташнiка
Дзмiтрыя Мiкалаевiча

камандзiра 381-га асобнага гвардзейскага мабiльнага батальёна 38-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Пышкiна
Мiкалая Аляксандравiча

начальнiка цыкла кафедры тактычнай i агульнаваеннай падрыхтоўкi ваеннага факультэта ва ўстанове адукацыi «Беларускi дзяржаўны унiверсiтэт iнфарматыкi i радыёэлектронiкi», падпалкоўнiка

Пятроўскага
Аляксандра Збiгневiча

начальнiка службы камплектавання салдат i сяржантаў вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Радушкевiча
Iгара Рыгоравiча

начальнiка дзяржаўнай установы «Мiнскае эксплуатацыйнае ўпраўленне Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка

Раманенку
Мiхаiла Аляксандравiча

намеснiка камандзiра па тылу – начальнiка тылу 8-га палка радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай аховы Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Рамановiча
Аляксандра Васiльевiча

мiлiцыянера-вадзiцеля аператыўна-дзяжурнай службы Цэнтральнага (г. Мiнска) аддзела Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, прапаршчыка мiлiцыi

Раманчука
Уладзiмiра Iосiфавiча

начальнiка арыштнага дома папраўчай калонii № 13 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Вiцебскай вобласцi, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Рафальскага
Уладзiмiра Мiкалаевiча

намеснiка начальнiка ўпраўлення нагляду i прафiлактыкi Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, маёра ўнутранай службы

Рашэўскага
Iгара Вячаслававiча

камандзiра роты спецыяльнага прызначэння вайсковай часцi 3214 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, капiтана

Ронiка
Генадзiя Георгiевiча

намеснiка камандзiра па ўзбраенню – начальнiка тэхнiчнай часцi 11-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Рубана
Мiкалая Iванавiча

дырэктара рэспублiканскага унiтарнага вытворчага прадпрыемства «ПК 20» упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Гомельскай вобласцi, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Рудко
Мiхаiла Iосiфавiча

начальнiка службы камплектавання вайсковай часцi 5448 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Рудэнку
Аляксандра Iванавiча

камандзiра рамонтнай роты 147-й зенiтнай ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана

Рыбаключаву
Вольгу Зайнiеўну

начальнiка вучэбнага аддзела ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», маёра мiлiцыi

Рымашэўскага
Андрэя Фларэнцьевiча

намеснiка начальнiка тэхнiчнай часцi – начальнiка аўтамабiльнай службы вайсковай часцi 5522 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Сакалова
Сяргея Слававiча

камандзiра аддзялення батальёна мiлiцыi Кастрычнiцкага (г. Мiнска) аддзела Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, прапаршчыка мiлiцыi

Саковiча
Андрэя Генадзьевiча

камандзiра зенiтнага ракетнага дывiзiёна 302-й зенiтнай ракетнай брыгады Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Сапрунова
Вiталiя Паўлавiча

начальнiка 1473-га асобнага радыёлакацыйнага вузла 8-й радыётэхнiчнай брыгады Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Селязнёва
Анатолiя Анатольевiча

начальнiка аддзела кантролю дастаўкi тавараў Полацкай мытнi

Семенчукова
Юрыя Мiкалаевiча

старшага iнспектара аператыўнага аддзялення Мазырскага мiжраённага аддзела ўпраўлення Дэпартамента фiнансавых расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага кантролю Рэспублiкi Беларусь па Гомельскай вобласцi, маёра фiнансавай мiлiцыi

Сiняка
Аляксандра Васiльевiча

намеснiка начальнiка аператыўнага аддзялення штаба 120-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Сiрэнку
Сяргея Алегавiча

старшага афiцэра 2-га аддзялення ўпраўлення закупак i рамонту ўзбраення i ваеннай тэхнiкi Узброеных Сiл, маёра

Сiтко
Андрэя Францавiча

начальнiка пажарнага аварыйна-выратавальнага атрада ўстановы «Гродзенскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка ўнутранай службы

Скабялку
Аляксандра Сцяпанавiча

старшага афiцэра 1-га аддзела галоўнага ўпраўлення планавання i каардынацыi тылавога забеспячэння Мiнiстэрства абароны, падпалкоўнiка

Скавародку
Сяргея Уладзiмiравiча

намеснiка камандзiра па тылу – начальнiка тылу 465-й ракетнай брыгады Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Скiбу
Яўгенiя Анатольевiча

начальнiка штаба – першага намеснiка камандзiра кадра зенiтнага ракетнага дывiзiёна 62-й зенiтнай ракетнай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Скрынiка
Андрэя Аляксандравiча

старшага iнспектара-рэвiзора кантрольна-рэвiзiйнага аддзела дзяржаўнай установы «Галоўнае ўпраўленне будаўнiцтва i эксплуатацыi Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка

Слабадскога
Вiктара Вiктаравiча

камандзiра авiяцыйнай эскадрыллi 206-й штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Смалякова
Сяргея Васiльевiча

начальнiка Буда-Кашалёўскага аддзялення Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Смiрнова
Андрэя Вячаслававiча

камандзiра 5-га асобнага стралковага батальёна вайсковай часцi 7404 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Смольскага
Аляксандра Станiслававiча

начальнiка аддзялення першапачатковай падрыхтоўкi вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Старавойта
Генадзiя Васiльевiча

тэхнiка-аператара вучэбна-метадычнага аддзела дзяржаўнай установы адукацыi «Камандна-iнжынерны iнстытут» Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Старажышына
Багдана Васiльевiча

намеснiка начальнiка курса аддзялення дзённага навучання ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Старыковiча
Мiхаiла Уладзiмiравiча

начальнiка Нацыянальнага цэнтральнага бюро Iнтэрпола Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Столяра
Юрыя Фелiксавiча

начальнiка аддзела кадраў вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Стрыжака
Вадзiма Леанiдавiча

намеснiка камандзiра 740-й зенiтнай ракетнай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Стрыка
Аляксандра Анатольевiча

старшага афiцэра 2-га аддзела ўпраўлення радыёэлектроннай барацьбы Генеральнага штаба Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Стуканава
Сяргея Аркадзьевiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 1 Кастрычнiцкага раёна Вiцебскага гарадскога аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Вiцебскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Судакевiч
Наталлю Афанасьеўну

iнспектара групы ўлiку загадаў рэжымнага аддзела ўпраўлення рэжымна-сакрэтнай дзейнасцi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, капiтана мiлiцыi

Сухарава
Уладзiмiра Пятровiча

начальнiка службы радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай аховы – выкладчыка 114-й гвардзейскай школы па падрыхтоўцы прапаршчыкаў i спецыялiстаў харчовай службы 72-га гвардзейскага аб’яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi прапаршчыкаў i малодшых спецыялiстаў Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Сушкова
Мiкалая Мiкалаевiча

начальнiка аддзела iнфармацыйна-тэхнiчнага забеспячэння вучэбнага працэсу ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Талмачова
Алега Дзмiтрыевiча

начальнiка сувязi – старшага паветранага радыста авiяцыйнай эскадрыллi 50-й змешанай авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, капiтана

Тарасевiч
Iрыну Аркадзьеўну

намеснiка начальнiка першага аддзела галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Тарасевiча
Артура Вячаслававiча

намеснiка начальнiка штаба – начальнiка аператыўнага аддзялення 61-й знiшчальнай авiяцыйнай базы Заходняга аператыўна-тактычнага камандавання Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Ткачову
Алену Георгiеўну

начальнiка цыкла спецыяльных дысцыплiн вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Трапца
Вiктара Анатольевiча

начальнiка фiнансавай службы 38-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, маёра

Трубача
Дзмiтрыя Пятровiча

начальнiка 2-га аддзела дзяржаўнай установы «Галоўнае ўпраўленне будаўнiцтва i эксплуатацыi Узброеных Сiл Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка

Удавенко
Анатоля Анатольевiча

начальнiка стаматалагiчнага цэнтра вайсковай часцi 3214 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка медыцынскай службы

Урбанайця
Анатолiя Данатавiча

начальнiка бюро пропускаў упраўлення адмiнiстрацыйна-гаспадарчага забеспячэння Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Фамiна
Сяргея Анатольевiча

намеснiка начальнiка кафедры кiравання войскамi i службы штабоў камандна-штабнога факультэта ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», палкоўнiка

Хабакова
Андрэя Iванавiча

намеснiка камандзiра па iдэалагiчнай рабоце 317-га асобнага гвардзейскага мабiльнага батальёна 103-й асобнай гвардзейскай мабiльнай брыгады Узброеных Сiл, маёра

Хадаровiча
Паўла Паўлавiча

старшага оперупаўнаважанага па асаблiва важных справах першага аддзела галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Хамутова
Сяргея Аляксандравiча

начальнiка супрацьпаветранай абароны 6-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Хамякова
Уладзiмiра Анатольевiча

намеснiка камандзiра па тылу – начальнiка тылу 361-й базы аховы i абслугоўвання Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Хвайнiцкага
Сяргея Уладзiмiравiча

старшага выкладчыка цыкла аператыўна-вышуковай дзейнасцi ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка мiлiцыi

Хiльковiча
Аляксандра Сяргеевiча

старшага iнспектара 1-га аддзела ўпраўлення супрацьпажарнай аховы i аварыйна-выратавальных работ Узброеных Сiл, капiтана

Хiльчука
Сяргея Пятровiча

галоўнага спецыялiста аддзела арганiзацыi вытворчасцi i маркетынгу Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра ўнутранай службы

Хрулёва
Уладзiслава Юр’евiча

намеснiка камандзiра па паветрана-дэсантнай падрыхтоўцы – начальнiка аддзялення вайсковай часцi 97020 Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Хрэптовiча
Андрэя Вiктаравiча

старшага памочнiка начальнiка аддзялення iдэалагiчнай работы 206-й штурмавой авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Цапiкава
Аляксандра Пятровiча

намеснiка начальнiка турмы № 4 упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па Магiлёўскай вобласцi, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Цара
Аляксандра Мiкалаевiча

камандзiра кадра лiнейнага батальёна сувязi кадра 85-й брыгады сувязi Узброеных Сiл, маёра

Царкоўнага
Алега Пятровiча

намеснiка начальнiка штаба – начальнiка аператыўнага аддзялення вайсковай часцi 5525 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Цвiрко
Андрэя Станiслававiча

начальнiка службы iнжынерна-тэхнiчных сродкаў аховы вайсковай часцi 3403 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Цiмафейчыка
Аляксандра Сяргеевiча

начальнiка групы вайсковай часцi 93802 Узброеных Сiл, маёра

Цiхана
Сяргея Мiкалаевiча

старшага выкладчыка цыкла агульнаваенных дысцыплiн i баявога кiравання ваеннай кафедры ўстановы адукацыi «Мiнскi дзяржаўны вышэйшы авiяцыйны каледж», падпалкоўнiка

Цыганкова
Аляксандра Пятровiча

намеснiка начальнiка курса ўстановы адукацыi «Гомельскi iнжынерны iнстытут» Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях, капiтана ўнутранай службы

Цыганкова
Дзмiтрыя Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка штаба вайсковай часцi 5530 унутраных войскаў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Цырулёва
Андрэя Уладзiмiравiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 2 Лiдскага раённага аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Гродзенскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Цэдрыка
Сяргея Савельевiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 17 Партызанскага раённага аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Мiнскае гарадское ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Цэлагуза
Iгара Анатольевiча

начальнiка штаба – першага намеснiка камандзiра батальёна сувязi i прывязкi 56-га асобнага палка сувязi Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Цярлецкага
Аляксея Аляксандравiча

намеснiка начальнiка трэцяга ўпраўлення – начальнiка першага аддзела галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Чыгiра
Андрэя Аляксандравiча

галоўнага спецыялiста фiнансава-эканамiчнага ўпраўлення галоўнага ўпраўлення камандуючага ўнутранымi войскамi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка

Шайкоўскага
Уладзiмiра Iванавiча

намеснiка начальнiка па iдэалагiчнай рабоце палявога вузла сувязi 86-й брыгады сувязi Узброеных Сiл, маёра

Шалыгiна
Сяргея Васiльевiча

начальнiка аддзела 31-га навiгацыйна-тапаграфiчнага цэнтра Узброеных Сiл, маёра

Шарашоўца
Iвана Васiльевiча

камандзiра ўзвода забеспячэння 40-га асобнага батальёна радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай аховы Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Шаркова
Федара Усеваладавiча

начальнiка аддзела матэрыяльна-тэхнiчнага забеспячэння рэспублiканскага унiтарнага вытворчага прадпрыемства «Чатырнаццаць» упраўлення Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў па г. Мiнску i Мiнскай вобласцi, маёра ўнутранай службы

Шашкiна
Аляксандра Iванавiча

камандзiра батальёна сувязi 11-й асобнай гвардзейскай механiзаванай брыгады Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Шкварко
Вячаслава Валянцiнавiча

старшага оперупаўнаважанага па асаблiва важных справах пятага ўпраўлення галоўнага ўпраўлення па барацьбе з арганiзаванай злачыннасцю i карупцыяй Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра мiлiцыi

Шкрабкова
Мiхаiла Iванавiча

намеснiка начальнiка курса аддзялення дзённага навучання ўстановы адукацыi «Магiлёўскi каледж Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь», маёра мiлiцыi

Шорахава
Iгара Барысавiча

старшага iнспектара-рэвiзора кантрольна-рэвiзiйнага аддзялення ўпраўлення адмiнiстрацыйна-гаспадарчага забеспячэння Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Шулякоўскага
Сяргея Вячаслававiча

намеснiка начальнiка аддзела тылавога забеспячэння вучэбнага цэнтра Мiнiстэрства ўнутраных спраў па падрыхтоўцы, павышэнню квалiфiкацыi i перападрыхтоўцы кадраў органаў унутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Шушкевiча
Iгара Пятровiча

намеснiка начальнiка штаба па баявому кiраванню 740-й зенiтнай ракетнай брыгады Паўночна-заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Шыдлоўскага
Пятра Мiкалаевiча

камандзiра аўтамабiльнага рамонтнага ўзвода 51-й гвардзейскай змешанай артылерыйскай групы Узброеных Сiл, старшага прапаршчыка

Шынгеля
Iгара Iванавiча

вадзiцеля-супрацоўнiка групы тылавога забеспячэння Кастрычнiцкага (г. Мiнска) аддзела Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, старшыну мiлiцыi

Шыпiлава
Уладзiмiра Iванавiча

начальнiка аддзялення кадраў i страявога ўстановы адукацыi «Мiнскае сувораўскае ваеннае вучылiшча», падпалкоўнiка

Шыраева
Iгара Анатольевiча

намеснiка начальнiка штаба 48-га асобнага батальёна радыёэлектроннай барацьбы Заходняга аператыўнага камандавання Сухапутных войскаў Узброеных Сiл, маёра

Шырвеля
Юрыя Раманавiча

начальнiка Цэнтральнага (г. Мiнска) аддзела Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Шэстапалава
Руслана Уладзiмiравiча

слухача камандна-штабнога факультэта ўстановы адукацыi «Ваенная акадэмiя Рэспублiкi Беларусь», падпалкоўнiка

Шэшку
Дзмiтрыя Анатольевiча

начальнiка аддзела захоўвання 969-й цэнтральнай базы рэзерву танкаў Узброеных Сiл, маёра

Юстуса
Аляксея Iванавiча

намеснiка начальнiка галоўнага ўпраўлення – начальнiка ўпраўлення службовых праверак галоўнага ўпраўлення ўласнай бяспекi Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Юхнаўца
Сяргея Мiхайлавiча

начальнiка аддзялення па абслугоўванню тэхналагiчнага абсталявання дзяржаўнай установы «Рэспублiканскi цэнтр кiравання i рэагавання на надзвычайныя сiтуацыi Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», маёра ўнутранай службы

Юхневiча
Аляксандра Уладзiмiравiча

намеснiка начальнiка па тылу – начальнiка тылу 2060-й базы захоўвання i рамонту Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Яблонскага
Алега Iванавiча

намеснiка начальнiка курса аддзялення першапачатковай падрыхтоўкi, перападрыхтоўкi i павышэння квалiфiкацыi вучэбна-страявых падраздзяленняў вучэбнага цэнтра Дэпартамента аховы Мiнiстэрства ўнутраных спраў, капiтана мiлiцыi

Якубоўскага
Аляксандра Аляксандравiча

старшага вадзiцеля пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 2 Брэсцкага гарадскога аддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Брэсцкае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Ялiнскага
Вiктара Валер’евiча

камандзiра аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часцi № 1 Бабруйскага гаррайаддзела па надзвычайных сiтуацыях установы «Магiлёўскае абласное ўпраўленне Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях Рэспублiкi Беларусь», старшага прапаршчыка ўнутранай службы

Янушкевiча
Iгара Вячаслававiча

начальнiка аддзялення аддзела матэрыяльна-гаспадарчага забеспячэння ўпраўлення тылавога забеспячэння Дэпартамента выканання пакаранняў Мiнiстэрства ўнутраных спраў, падпалкоўнiка ўнутранай службы

Янчука
Аляксандра Канстанцiнавiча

намеснiка камандзiра па ўзбраенню кадра iнжынерна-аэрадромнага батальёна 83-га асобнага iнжынерна-аэрадромнага палка Ваенна-паветраных сiл i войскаў супрацьпаветранай абароны Узброеных Сiл, маёра

Яскевiча
Аляксандра Васiльевiча

намеснiка начальнiка ўстановы адукацыi «Акадэмiя Мiнiстэрства ўнутраных спраў Рэспублiкi Беларусь» па навуковай рабоце, палкоўнiка мiлiцыi



Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь

А.Лукашэнка



Популярные новости
Курсы валют Национального Банка РБ
30.11.201601.12.2016
Евро 2.0902 2.1033
Доллар США 1.9719 1.9795
Фунт стерлингов 2.4488 2.4733
Российский рубль 3.0362 3.0343
Украинская гривна 7.7027 7.7445
Польский злотый 4.7139 4.7463
Японская иена 0.17504 0.17508
Статистика
Правовые акты по году принятия